ušatá lyžařská škola pro veřejnost - Ušatá lyžařská škola Klubu turistiky a sportu, z.s.

Hlavní nabídka:

ušatá lyžařská škola pro veřejnost

lyžařská škola

Ušatá lyžařská škola - lyžařská sezóna  2024

Lyžařská škola je určená dětem od 6 let i dospělým, kteří se chtějí naučit či zdokonalit na lyžích a odstranit chybné návyky. Nejčastěji výuka probíhá ve skupinách, protože ve dvou a více to jde lépe, je větší sranda a větší snaha to dokázat lépe. Výcvik je prováděn na mírných sjezdovkách s bezpečným dojezdem formou výjezdů po dobu 5ti sobot, leden-únor nebo dle sněhových podmínek.

Přihlášky si vytiskněte v sekci přihlášky a vyplněné, podepsané zašlete
poštou nebo vhoďte do schránky Klubu turistiky a sportu, z.s. v Mlýnské ul. 8, Prostějov nejpozději do 1.1.2024 nebo do naplnění kurzu. Můžete je také podepsané nascanovat a zaslat e-mailem na  usata.ls@usatalyzarskaskola.cz, tato možnost je pro nás nejideálnější. Při naplnění kurzu rozhoduje pořadí přihlášek. O přijetí do kurzu a ceně budete informováni e-mailem.
ena kurzu pro 5 sobot je u dětí stanovena na 3.400,- a u dospělých  3.700,- Kč.
V případě nedostatku sněhu
počátkem ledna může být kurz posunut na pozdější termín. Při přetrvávajícím nedostatku sněhu nebo nenaplnění autobusu bude kurz zrušen a peníze vráceny.
O neuskutečnění LŠ nebo posunutí termínu kurzu budete informováni e-mailem nejpozději do
4.1.2024. Předpokládaný začátek kurzu je 6.1.2024 a pokračuje 13.1., 20.1., 27.1. a 10.2.,

Doprovod účastníka kurzu je možný:
Cena se může navyšovat dle cen nafty,
  1
. po celou dobu kurzu včetně lyž. výcviku cena     3.700,-       - vyplňte a zašlete  přihlášku

2. po  celou dobu kurzu bez lyž. výcviku, cena 1.950,-    - vyplňte a zašlete přihlášku  (lyžařské dovednosti nevyplňujte)
 Nelyžující doprovod nezasahuje do výuky ani se nezdržuje v dohledu dítěte.

3. jen některé soboty - pouze po předchozí domluvě s ředitelem lyž. školy, cena za 1 sobotu 500,- Kč

Výuku povedou zkušení kvalifikovaní instruktoři lyžování s dlouholetou praxí  i v zahraničí.
Doprava bude zajištěna autobusem, odjezd v
7.30 h ze Skálova náměstí v Prostějově, návrat cca v 17,30-18 h (změna místa odjezdu i čas návratu vyhrazena). Odjezdy a příjezdy budou upřesněny dle sněhových podmínek. Dne 4.1. obdržíte e-mailem podrobnější informace k první sobotě.

Lyžaři potřebují s sebou vlastní lyžařskou výbavu odborně seřízenou v servisu!, přilbu!, vhodné oblečení, teplé nepromokavé rukavice,
cca 300,- (pokročilí až 400,-) na vleky. Svačinu nebo penízky na oběd. Za lyž. výbavu odpovídající věku a výšce dítěte a její správné seřízení, zodpovídají rodiče dítěte. Dětem pomůžeme se obout do lyž. bot, bund, kukel, přileb, rukavic atd.

Doporučujeme uzavřít individuální úrazové pojištění. Účastník kurzu by měl mít při sobě kartičku své zdravotní pojišťovny a nebo alespoň její papírovou kopii
nebo foto v mobilu.

Ceny vleků se mohou měnit dle lyž. střediska a aktuálních cen pro sezónu 2024 jenž přeně ještě neznáme.
Prosíme sledujte informace na tomto webu-aktuální informace vždy před uskutečněním sobotního kurzu.

Věškerá fotodokumentace z lyžařské školy je uložena na googledisku Klubu turistiky a sportu z.s. se soukromým odkazem pro zúčastněné.

srdečně se na Vás těší   tým instruktorů  Ušaté lyžařské školy z Klubu turistiky a sportu, z.s.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky