přihlášky - Ušatá lyžařská škola Klubu turistiky a sportu, z.s.

Hlavní nabídka:

přihlášky

lyžařská škola

Přihlášky do kurzu pro sezónu 2024 jsou již k dispozici, viz. níže

V případě zájmu o účast na lyžařské škole si níže vytiskněte přihlášku a vyplněnou i podepsanou  zašlete na e-mailovou adresu  usata.ls@usatalyzarskaskola.cz nebo vhoďte do schránky na Mlýnská 8, Prostějov nebo kontaktujte šéfinstruktora Ušaté lyžařské školy na tel. 606 724202 Zdenku Dreherovou.
(v případě, že nemáte tiskárnu, zašlete přihlášku e-mailem nepodepsanou, podpis pak doladíme u autobusu 1. sobotu)

přihláška do kurzu Ušaté lyžařské školy - k vyplnění ve wordu a vytištění
přihláška do kurzu Ušaté lyžařské školy - k vytištění a vyplnění ručně

na základě přihlášky Vám bude zaslána informace o přijetí klienta do kurzu a údaje k platbě kurzovného.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky